Eladó nyaraló - Berekfürdő

pályázatra kész
Pályázatra kész
KAPCSOLAT
Kovács Máté Zádor

+36 20 924

foglalas@

Az időpont kérés naptár ikonja
IDŐPONTOT KÉREK
A visszahívás kérés telefon ikonja egy azt körbe ölelő nyíllal

Belső terület

55 m²

Telek terület

650 m²

Tájolás

kelet, nyugat

Építési állapot

használt

Építési mód

vegyes

Szobák száma

2 szoba

Szobák elhelyezkedése

külön nyílik min. 2 szoba

Terasz

10 m²

Épület szintje

1.

Épült

kb. 1965

Ingatlan azonosító:
138_bin

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Berekfürdő, Fodor utca

Irányár

32.9 M Ft
(598.18 E Ft/㎡)

Szobák

2 szoba

Terület

55 m²

Telek terület

650 m²
INGATLAN LEÍRÁSA
Hangulatos nyaraló eladó Berekfürdőn – kiváló befektetés és tökéletes pihenőhely egyben!

Eladó Berekfürdő csendes, nyugodt üdülőövezetében egy jó állapotú, 55 m²-es nyaraló, amely jelenleg is sikeresen vendégházként üzemel, ugyanakkor saját használatú családi nyaralónak vagy hétvégi háznak is ideális választás.

Az ingatlan praktikus kialakítású, kényelmes elosztásának köszönhetően kellemes pihenést biztosít:

2 szoba
világos nappali
konyha
fürdőszoba
fedett terasz

A 650 m²-es telek rendezett, jól kihasználható, ideális kikapcsolódásra, családi és baráti összejövetelekre. A csendes környezet és a fürdő közelsége különösen vonzóvá teszi az ingatlant mind a vendégek, mind a saját célra vásárlók számára.

A ház jó műszaki és esztétikai állapotban van, folyamatosan karbantartott, így különösebb ráfordítás nélkül birtokba vehető és használható. A jelenlegi vendégház üzemeltetésnek köszönhetően az új tulajdonos akár azonnal tovább folytathatja a kiadást, ezzel gyors bevételi lehetőséget biztosítva.

Berekfürdő egész évben kedvelt turisztikai célpont, híres gyógy- és strandfürdője miatt folyamatos az érdeklődés a szálláshelyek iránt. Az ingatlan elhelyezkedése és kialakítása miatt remek választás befektetésnek, de azok számára is tökéletes, akik saját nyugodt nyaralót keresnek egy barátságos, zöld környezetben.

Kiváló lehetőség egy sokoldalúan hasznosítható, azonnal használható berekfürdői nyaraló megvásárlására!